První společné vystoupení Jenni Romaniuk a Lese Bineta se blíží

Dvě z top osobností současného marketingu se vůbec poprvé sejdou na pódiu v Praze na konferenci Brand Management. Nejvýhodnější vstup je k mání už jen do pondělí.

Další ročník konference Brand Management, už přes dvacet let pořádá společnost Blue Events, se blíží. Jejími hlavními hvězdami jsou dvě z nejvýznamnějších osobností marketingu současnosti Jenni Romaniuk a Les Binet, kteří vůbec poprvé společně vystoupí na jednom pódiu. Stane se tak 3. října v pražském Cubex Centru. Už jen do pondělí 31. července jsou k dispozici nejvýhodnější vstupenky.

Prvních 150 registrovaných návštěvníků získá výtisk nové knihy „Better Brand Health“ od Jenni Romaniuk. Ta je přední expertkou na hodnotu značky, mentální dostupnost, metriky zdraví značky, efektivitu reklamy, symboly značky, WOM a roli loajality a růstu. Prostřednictvím své práce v Ehrenberg-Bass Institute poskytovala poradenství mnoha největším světovým značkám. Její knihy – jako Building Distinctive Brand Assets a How Brands Grow – mění způsob, jakým se přemýšlí o marketingu. Nejnovější kniha Better Brand Health: Measures and Metrics in a How Brands Grow World je určena každému, kdo se chce zlepšit v měření značky a zlepšit sledování zdraví své značky.

Les Binet z adam&eve DDB je zase předním odborníkem na efektivitu reklamy. Na nedávném festivalu Cannes Lions mluvil o „třetí éře efektivity“ marketingu, jejímž znakem je lepší měření digitálních kampaní, které díky tomu více pomáhají růstu firem. Nedávno také společně s dalšími experty varoval před používáním automatizovaných systémů měření s AI. Za poslední 30 let naplánoval nespočet kampaní, které měly výjimečné výsledky. Jeho kniha The Long and Short of it (spoluautorem je Peter Field) patří v branži k nejcitovanějším.

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Toužimáci
Glowing Speech Bubble on Pink Background
Ski gates with parallel slalom

MAM Exkluzivně v časopise

Samo Jaško 2
Kids playing video games on smart phone after school
Raul Baronetti na workshopu v Publicis Groupe v Praze
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Vodafone výročí
MARK BBDO
Mluvčí roku 2026
woo - logo
Vodafone výročí
MARK BBDO
Mluvčí roku 2026
woo - logo