Agentura Mark BBDO se rozrostla o čtrnáct lidí

Seniorní tým agentury pracuje s novými klienty, mezi něž patří Hyundai, LKQ, Knauf Insulation, Coloseum, Globus nebo LG.

Agentura Mark BBDO se za poslední rok rozrostla o čtrnáct profesionálů, kteří přešli především z korporátních agentur. Seniorní tým dokáže podle agentury připravit funkční marcom řešení díky svým dlouholetým zkušenostem, strategickému uvažování a oborovému řemeslu.

Pozici head of operations zastává Kristýna Lugmajerová (přišla ze skupiny Publicis Groupe). Client service mají nově na starosti Šárka Zítová (z Atlas Advertising Group), Josef Zábojník (z Wunderman Thompson), Tomáš Cebula (z Optimist), Marie Kulková a Tereza Matoušková (obě z Ogilvy), Nicole Wojasová (z Leo Burnett) a Ondřej Jaroš (z Equa bank).

Kreativní tým doplnili Lucie Štorková, Petr Pliska a Lucie Bax Trefilová (z Leo Burnett), Angel Diaz (z Ogilvy) a Jan Lenkvík (ze Symbio). Social media má na starosti Tomáš Zvěřina (z Publicis Groupe).

„Podle HR mnoha oddělení je na trhu stále nedostatek lidí. To je a není pravda. Primární motivací je, s kým a na čem budu pracovat, a jak se u toho budu cítit. My skládáme tým na základě osobních vazeb, sdílených hodnot a přístupu k práci. Hodláme v tom pokračovat, protože se to pozitivně propisuje do kvality práce a mizivé fluktuace,“ uvedl kreativní ředitel Mark BBDO Martin Mareš.

Reklama
Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-25

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-25

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

ČT stávka
Jan Faflík, CEO
Lemur 2026

MAM Exkluzivně v časopise

Michael-Farmer_4398C-Crop-Print (1)
2025_05_02_klip_ANANAS_1085
Dvoukolo_5
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

056_26_Digihive+marek_foto
Bubble
Kiwi
Pivovary Zubr
056_26_Digihive+marek_foto
Bubble
Kiwi
Pivovary Zubr