Anna Leshi je marketingovou manažerkou SUSE

Anna Leshi se stala marketingovou manažerkou SUSE pro východní Evropu a Společenství nezávislých států. Nová manažerka sídlí v Praze a má na starosti evangelizaci produktů a řešení SUSE v zemích bývalého východního bloku.

Manažerský tým společnosti SUSE v České republice a na Slovensku, ale i v dalších zemích východní Evropy a Společenství nezávislých států, posílil o Annu Leshi, jež nastoupila na pozici Field Marketing Manager pro regiony EE & CIS. Úkolem nové manažerky je budování vztahů, evangelizace a propagace produktů a řešení od společnosti SUSE v zemích bývalého východního bloku.

„Anna je velmi energická a nadšená marketingová profesionálka, která přichází s více než desetiletými zkušenostmi z technologických společností jako je Kerio Technologies, Creditinfo či Western Digital,“ říká David Vašák, regionální manažer SUSE pro Českou republiku a Slovensko.

„Jsem ráda, že nastupuji do SUSE v době, kdy se stala zcela nezávislou společností,“ komentovala Anna Leshi nedávný přechod SUSE pod nového majitele, investiční skupinu EQT. „Řízení aktivit SUSE v regionu EE & CIS považuji za vzrušující příležitost a těším se na propagaci oceňovaných produktů, které SUSE nabízí svým zákazníkům.“

Společnost SUSE operuje v oblasti open source software a poskytuje softwarově definovanou infrastrukturu a aplikace.

Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-15

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-15

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Klára Blažková Alza
Jiří Jón ČSOB
a blue background with lines and networks illustration

MAM Exkluzivně v časopise

Olša FOTO Jiri Turek
Apple Store at 5th Ave in Manhattan, New York City
Ontario
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Ondřej Hubatka Mineli
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Ondřej Hubatka Mineli
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB