Reklama
Megaboard

Herbadent se zazelená i v Teta drogeriích

Společnost Herbadent, tradiční český výrobce především bylinných přípravků pro ústní hygienu, rozšířila dostupnost svých produktů i do české drogistické sítě Teta.

Základní produkty péče o zdravé zuby jako jsou bylinné zubní pasty, bylinná ústní voda a především „rodinné stříbro“ společnosti Bylinný roztok na dásně Herbadent, tak mohou zákazníci zakoupit v dalších více než 500 prodejnách po celé republice.

„Tato spolupráce je pro nás velmi významná, jelikož Teta drogerie vyznává stejné hodnoty jako my,“ říká Pavel Smažík, majitel společnosti. „Osobní přístup ke klientovi, poradenství při výběru vhodného produktu a víra v to, že co je naše české je vyrobené s láskou a úctou k tradici, jsou slova, která nám rezonují a spojují obě naše značky,“ dodává.

Ipsos
MAM_SOME_800x1068_cover-2025_02

MAM Exkluzivně v časopise

ROI
Jan Nízky, A+Manual
KFC Bukurešť

MAM Téma čísla

gaming_rytir_iStock_nový web-otvírák (50)
2025
Téma Ročenky 2024
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

WEB_normal(10)
Souboj spotů osmifinále 2024
MAM Souboj spotů 2024 finále
MAM Souboj spotů 2024 semifinále
WEB_normal(10)
Souboj spotů osmifinále 2024
MAM Souboj spotů 2024 finále
MAM Souboj spotů 2024 semifinále