Na Effie stage, která bude v rámci konference Forum Media, přibývají další řečníci. Po Tereze Báčové z Mediaplus CR a Tereze Šimečkové a Haně Friedlaenderové z Nielsen Admosphere, které svou účast přislíbily již v uplynulých dne, nyní nově potvrdili vystoupení Jiří Udatný ze společnosti GroupM CR a Michaela Raková s Martinem Vymětalem z Boomerang Communication.
Jiří Udatný se bude věnovat modelingu komunikačních kampaní v příspěvku „Ultimate Effectivity Prove“ a představí take několik případových studií. Martina Raková a Martin Vymětal vystoupí s BoomLab 2.0 a předvedou vše, co potřebujete pro efektivní (nejen) obsahovou strategii.
Konference Forum Media se koná 20. října v Clarion Congress Hotelu Praha. Přehled vystupujících a další informace naleznete na stránkách forummedia.cz.
V následujícím vydání magazínu MAM (38/2020) si nenechte ujít přehledný seznam všech účinkujících se stručným popisek jejich příspěvků i to, jakým způsobem budou přednášky rozděleny mezi jednotlivá pódia konference.