Agentura roku: porota vybírala nejlepší aktivitu pro rozvoj talentů

© MAM

V příjemné atmosféře se v pátek 22. března konalo na půdě Vysoké školy kreativní komunikace v Praze první zasedání poroty v rámci soutěže Agentura roku, kterou pořádá týdeník Marketing & Media. Porotci za velmi živé diskuse vybírali nejlepší aktivitu pro rozvoj talentů.

Prvním zasedáním poroty začalo hodnocení letošních přihlášek do Agentury roku. V příjemné a naprosto otevřené atmosféře došlo na podnětnou debatu, v které byl prostor pro osobní hodnocení všech zúčastněných porotců. Porota hodnotila jak technickou stránku jednotlivých projektů pro rozvoj talentů, tak jejich efektivitu, tedy jak se agenturám daří s talenty pracovat a zapojovat je do pracovního procesu.

Porota – Nejlepší aktivita pro rozvoj talentů

Aleš Klemperer, „senior consultant & trainer“, Atairu
Alžběta Gburíková, „strategy manager / analytic manager & lecturer“, Agentura GEN & VŠE, Katedra Multimédií
Honza Klusoň, CEO, Welcome to the Jungle (CZ, SK)
Honza Mikulka, content creator, Honest Guide & Kluk z Prahy
Karolína Kostková, „head of marketing & communication“, Signal Festival
Ondřej Vataščin, „business director“, FLO
Přemek Adamec, „new business development manager“, Sportegy
Šimon Hauser, redaktor, Marketing & Media
Zuzana Procházková, CEO & „managing director“, Engine-Room

Snahy o přejmenování kategorie i blížící se porod

Asi po hodině diskuse, během které se tu a tam objevovaly debatní mini duely, se objevily tendence k přejmenování kategorie, možná s trochou nadsázky, možná ne. Moderátorka diskuse a šéfredaktorka týdeníku Marketing & Media Radana Čechová samozřejmě nemohla podobně úpravy v rozjeté soutěži připustit. O co šlo? Diskutující porotci polemizovali o tom, zda hodnotí nejlepší aktivitu pro rozvoj talentů nebo nejlepší agenturu s aktivitami pro rozvoj talentů. Někteří měli pocit, že rozhodování sklouzává spíše k tomu druhému. Nakonec však došlo k ujasnění pojmů a vzájemné shodě. Když se vrátíme na úplný začátek, všechny přítomné pobavil Honza Mikulka, který na úvod prohlásil, že se bude muset brzy omluvit a odejít, protože má doma partnerku v pokročilém stádiu těhotenství.

Vyhlášení vítězů

Koho porota nakonec vybrala jako vítěze? To se dozvíte na slavnostním vyhlášení a party, na níž bude hrát DJ Akvamen, a které se bude konat 16. dubna v prostorách Václaváku 22. Rezervujte si včas vstupenky a přijďte s námi strávit bezvadný večer. Koupit si je můžete zde.

Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-14

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-14

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Jiří Jón ČSOB
a blue background with lines and networks illustration
6G sítě iStock

MAM Exkluzivně v časopise

Radek Novák
Plzeňský biskup Tomáš Holub
Pavel Stepan Konica Minolta
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Kaufland
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Kaufland