Kreativě v YYY agency šéfuje Veselý, nahradil Linharta, který přešel k VCCP

Agentura YYY posiluje jak kreativní, tak accountský tým a mění kreativního ředitele.

Kreativní tým agentury přebírá Veselý (na fotografii vlevo) po Markovi Linhartovi, který v agentuře působil téměř šest let a s týmem stál například za kampaněmi pro CZC.cz, Direct pojišťovnu, Modrou pyramidu nebo Vivantis. Z YYY agency zamířil Linhart, jenž v minulosti prošel také agenturou Ogilvy a jako freelance stojí například za kampaní Dekomunizace.cz – Už nikdy fronty na banány, na pozici kreativního ředitele do agentury VCCP.

Tomáš Veselý spolupracoval s agenturou YYY již v průběhu léta a účastnil se také úspěšného tendru na kampaň pro e-commerce značku Glami. Zkušenostmi z pozice kreativního ředitele FTV Prima, kde působil na částečný úvazek poslendí téměř tři roky. Ve výčtu pracovního portfolia za posledních 15 let má ale také agentury Kaspen JVM, Leagas Delaney, VMLY&R a Euro RSCG.

Vedle Tomáše Veselého přichází do YYY agency také Zuzana Gorgeviková (copywriter & ideamaker), Joanna Santarius (art director), Anneli Grusová (account executive), Anastasia Hronková (account manager) a Adriána Kachman (junior strategist).

Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-15

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-15

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Klára Blažková Alza
Jiří Jón ČSOB
a blue background with lines and networks illustration

MAM Exkluzivně v časopise

Olša FOTO Jiri Turek
Apple Store at 5th Ave in Manhattan, New York City
Ontario
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Ondřej Hubatka Mineli
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Ondřej Hubatka Mineli
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB