Martin Humpolec povede divizi Salesforce, Christoph Wiederle je jejím ředitelem pro byznys.
Martin Humpolec a Christoph Wiederle posílili vedení divize Salesforce v Actum Digital. Na LinkedIn to oznámil CEO Actum Digital Tomáš Vondráček (na úvodní fotografii uprostřed). „Divizi Salesforce rozvíjíme rychle, abychom byli připraveni na zajímavé nové projekty v regionu DACH, v Beneluxu, USA, Velké Británii a v Česku,“ uvedl Vondáček.
Martin Humpolec (na fotografii vpravo) je zakladatelem komunitní akce o technologii Salesforce v Česku s názvem CzechDreamin. Přichází z PwC, kde působil do letošního jara přes šest let, ale současně byl také posledních deset let konzultantem Salesforce, a to hlavně CRM systémů pro neziskovky. Celou divizi v Actum povede z pozice „division director“.
Christoph Wiederle (na fotografii vlevo) bude novým byznys ředitelem divize. Přichází z německé společnosti Empaua, kde byl rovněž konzultantem Salesforce a současně řídil provoz společnosti pro regionu DACH. Působil též jako CRM kouč v Mnichovské marketingové akademii či ve společnostech KI group nebo Saloodo! A DHL.