Marketing Letiště Praha povede Pavlína Musilová

Novou marketingovou manažerkou Letiště Praha je od února Pavlína Musilová. Ze své pozice bude koordinovat marketingové projekty společnosti a bude řídit pětičlenný tým specialistů.

„Mým posláním bude pečovat o značku Letiště Praha, budovat brand atraktivního zaměstnavatele a rozvíjet marketingové aktivity v oblasti B2B. Budu se také podílet na zlepšování služeb pro cestující, ať už se jedná o pohodlné parkování, nákupní možnosti, exkurze na letišti nebo VIP služby. Letos očekáváme, že odbavíme dvakrát více cestujících než v předchozím roce. Věřím, že lidé mají chuť znovu cestovat naplno,“ říká Pavlína Musilová.

Pavlína Musilová na letiště přichází ze společnosti Porsche ČR, kde měla na starosti aktivaci značky Volkswagen napříč mediálními kanály. Má přes 15 let zkušeností ve finančním sektoru služeb B2C i B2B. Před nástupem na letiště řídila interní a externí komunikaci společnosti CBRE (Real Estate company) a vedla tým marketingu a PR finanční skupiny Wüstenrot. Vystudovala obor Mediální a komunikační studia na Univerzitě Jana Amose Komenského a Marketingové studium na Czech Institute of Marketing.

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-16

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-16

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

silnice_zdroj- @ZZS_SCK
Klára Blažková Alza
Jiří Jón ČSOB

MAM Exkluzivně v časopise

Nový krušovický půllitr_Zdroj_ Socialsharks_2
Forum Media 2025
Zanelli Nestlé
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Ondřej Hubatka Mineli
CS Wolt Plzeň_hlavní obrázek
Souboj spotů březen
ČSOB
Ondřej Hubatka Mineli
CS Wolt Plzeň_hlavní obrázek
Souboj spotů březen
ČSOB