Prezidentem Asociace provozovatelů mobilních sítí se stal Pavel Vlček

Pavel Vlček od 1. července zastává pozici prezidenta Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Ve své funkci bude odpovídat grémiu generálních ředitelů členů asociace a jejímu představenstvu, uvedla organizace na svých internetových stránkách.

„Telekomunikace jsou zcela klíčovým odvětvím pro budoucí konkurenceschopnost České republiky. Uplynulé měsíce potvrdily, že robustní a spolehlivé telekomunikační sítě jsou základním stavebním kamenem moderní digitální ekonomiky. Bez nich by například práce z domova, masivní nárůst e-commerce nebo bezdotykové mobilní placení nebylo vůbec myslitelné, stejně jako rozvoj užitečných moderních řešení například v oblasti vzdělávání, telemedicíny či robotizace. Stát, samosprávy i telekomunikační sektor si proto potřebují umět vzájemně naslouchat a já se těším, že ve své nové roli budu moci k tomuto potřebnému dialogu přispět,“ uvedl na stránkách asociace Vlček, který se komunikaci a vnějším vztahům věnuje již 15 let.

Reklama
Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-25

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-25

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

ČT stávka
Jan Faflík, CEO
Lemur 2026

MAM Exkluzivně v časopise

Michael-Farmer_4398C-Crop-Print (1)
2025_05_02_klip_ANANAS_1085
Dvoukolo_5
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

056_26_Digihive+marek_foto
Bubble
Kiwi
Pivovary Zubr
056_26_Digihive+marek_foto
Bubble
Kiwi
Pivovary Zubr