Libor Hynek se stal obchodním ředitelem IRMS Promotions

Libor Hynek, bývalý obchodní ředitel Fortuny, je novou posilou společnosti IRMS Promotions, která se specializuje na spotřebitelské soutěže. Na pozici obchodního ředitele bude mít na starost mimo jiné řízení obchodních aktivit a tvorbu nových soutěžních konceptů. Do společnosti navíc vstupuje i majetkově.

Libor Hynek byl od roku 2010 obchodním ředitelem ve společnosti Loterie Fortuna, kde měl na starost vybudování prodejní sítě pro nabídku loterijních produktů.

„Chceme bořit zajeté stereotypy, vytvářet nové formáty a ukazovat marketingovým specialistům, že existují jednodušší a efektivnější cesty i ve spotřebitelských soutěžích. Přesně taková mise je Liborovi šitá na míru,“ říká Michal Štádler, bývalý marketingový ředitel Tesca a nyní ředitel IRMS. 

Obchodní zkušenosti sbíral Libor Hynek téměř 10 let také ve společnosti CCS, kde vystřídal hned několik obchodních pozic. Od roku 2017 pomáhal koordinovat vstup na trh několika herním a zábavným konceptům a spolupracoval s několika marketingovými agenturami.

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Toužimáci
Glowing Speech Bubble on Pink Background
Ski gates with parallel slalom

MAM Exkluzivně v časopise

Samo Jaško 2
Kids playing video games on smart phone after school
Raul Baronetti na workshopu v Publicis Groupe v Praze
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Vodafone výročí
MARK BBDO
Leo Prague - Motion team
woo - logo
Vodafone výročí
MARK BBDO
Leo Prague - Motion team
woo - logo