Rolins, Mišík, Krejčík nebo Kopecká tančí v kampani na kávovary Vertuo Pop od značky Nespresso

Digitální kampaň na barevné kávovary s režií Marka Jarkovského cílí na mladé. Chce je získat hravostí.

V nových spotech společnosti Nespresso vystupuje šest umělců české a slovenské kulturní scény, aby představili novou řadu kávovarů Vertuo Pop. V kampani Vertuománie se tak potkávají Dara Rolins, Adam Mišík, Ján Koleník, Alžběta Ferencová alias Zea, Daniel Krejčík a Elizabeth Kopecká.

„Nová kompaktnější řada kávovarů Vertuo Pop je inspirovaná hravým životním stylem a svěžími barvami. Chceme zajímavě zaujmout na lokálním trhu, a proto přicházíme s lokální digitální kampaní, kde využíváme inspirativní zástupce kulturní a společenské scény,“ říká marketingová manažerka Nespresso Andrea Petrová a dodává: „Věříme, že oslovíme nejen mladou cílovou skupinu a značce Nespresso kampaň umožní rychleji penetrovat s novým kávovarem a systémem Vertuo na českém a slovenském trhu na trhu.“

Celý projekt i kreativní koncept kampaně vznikl ve spolupráci režiséra Marka Jarkovského a marketingového týmu Nespresso. Vertuománie je podle výpovědí generace, která žije svůj život naplno, inspiraci hledá online a nebojí se vystoupit z davu. Vybraní umělci tak zosobňují hravost, originalitu a pestrý životní styl. Zároveň jsou součástí aktuální umělecké scény, kreativita je pro ně motem života a svými postoji a názory inspirují napříč generacemi, především však mladé lidi.

Kampaň běží od března na Facebooku, Instagramu a YouTube Nespressa, na webu značky a v Nespresso Boutiques v České republice a na Slovensku.

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-10

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-10

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

iStock
iStock_Luxus
Toužimáci

MAM Exkluzivně v časopise

DPP - Neskákej mi pod kola
Milano Cortina 2026 - Slavnostní zahájení
4k_ER6_5833_0004
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Souboj-spotu_02-unor_1440x400
Vodafone výročí
Dentsu ČRo
1[48]
Souboj-spotu_02-unor_1440x400
Vodafone výročí
Dentsu ČRo
1[48]