Unisexově cílí na mladé Garnier v kampani od Publicis Groupe

Na loňskou první lokální kampaň Garnier s Publicis Groupe navazují konceptem pro český, slovenský a maďarský trh.

Nová kampaň značky Garnier ze skupiny L’Oréal komunikuje široké portfolio přípravků na vlasy Fructis a jejím cílem je — svou vizualitou a unisex tónem — opět zaujmout hlavně příslušníky generace Z.

Komunikace odstartovala v pátek 7. února a objevuje se v televizi, na sociálních sítích i v místech prodeje na českém, slovenském a maďarském trhu.

„Cílem kampaně je přiblížit novým i stávajícím zákazníkům nejen benefity našich produktů, ale také představit širokou škálu produktů péče o vlasy Fructis,“ říká Ludmila Faltusová, produktová manažerka Garnier Fructis.

„Věřím, že se nám v rámci ústředního televizního spotu podařilo poutavě zachytit nesnáz všedních dní a zakomponovat do něj naše Garnier Fructis DNA, doplněné o naše ‚signature‘ produkty,“ dodává.

Kreativci při tvorbě kampaně pracovali se sdělením „Fructis tě prozradí“. Hrdinka pátrá po tom, kdo ze spolubydlících vypotřeboval její šampon. Viník je jednoduše odhalen.

„Televizní spot vznikal v produkci Roar a velmi rádi jsme navázali na loňskou spolupráci s režisérem Petrem Dvořákem. Originální casting, autentická lokace a smysl pro zábavný detail jsou pro Petrovu práci typické. Ani tentokrát tomu není jinak a – světe div se – produkt je nevtíravě přítomen téměř v každém záběru,“ říká Hana Kašáková, „creative group head“ z Publicis Groupe.

Skupina Publicis Groupe se značkou Garnier spolupracuje dlouhodobě. Vedle digitálních kampaní a komunikace na sociálních sítí pro ni více než deset let zajišťuje také ATL komunikaci.

Všechny produkty značky Garnier na celém světě jsou oficiálně „cruelty free“ – značka získala schválení od organizace Cruelty Free International v rámci Leaping Bunny programu.

Vizitka kampaně
Klient:
L’Oréal – Garnier
Agentura: Publicis Groupe
Account director: Zoran Boškovič
Producent: Adam Filus
Produkce: Roar
Režie (u spotů): Petr Dvořák  
Kamera (u spotů): Dušan Husár
Fotograf: Petr Jandera
Copywriter: Hana Kašáková
Art Director: David Vladyka, Jakub Havlík
Média: TV, sociální sítě (Instagram, Facebook), YouTube
Nasazení: únor – duben 2025

MAM_SOME_800x1068_cover-2025-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2025-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

iStock_téma_CX propast_nový web-otvírák - 2025-02-22T182251
iStock_lupa_pismena_SEO_hledani_nový web-otvírák (92)
kina

MAM Exkluzivně v časopise

Jakub Otava
AI Restart
Renault
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

nova_O2
MAM Souboj spotů leden 2025
Česká spořitelna Kingdom Come: Deliverance II
Penny prsa
nova_O2
MAM Souboj spotů leden 2025
Česká spořitelna Kingdom Come: Deliverance II
Penny prsa