Zlatý lístek už ceny nadělil

Nejúspěšnější kampaní v historicky prvním ročníku soutěže hodnotící politické kampaně – Zlatý lístek -, kterou pořádal Institut politického marketingu, se stala kampaň plzeňské ODS. Odnesla si čtyři prvenství v hlavních kategoriích a jedné grandkategorii – za nejlepší komunální kampaň. Druhou nejoceňovanější se stala ta od svobodných do Evropského parlamentu, která získala čtyři prvenství. Podle Pavla Šímy, iniciátora soutěže (na snímku), je patrné, že marketing na komunální úrovni se ale spíše podceňuje a malá uskupení si ho převážně dělají na vlastní pěst.

Reklama
Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-25

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-25

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

ČT stávka
Jan Faflík, CEO
Lemur 2026

MAM Exkluzivně v časopise

Michael-Farmer_4398C-Crop-Print (1)
2025_05_02_klip_ANANAS_1085
Dvoukolo_5
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

056_26_Digihive+marek_foto
Bubble
Kiwi
Pivovary Zubr
056_26_Digihive+marek_foto
Bubble
Kiwi
Pivovary Zubr