Slovenský Orange osvěží značku s agenturou Made by Vaculik

Novou kreativní a digitální agenturou si v tendru roku vybral slovenský operátor Orange. Made by Vaculik vytvoří nový dlouhodobý koncept komunikace.

Vítězem výběrového řízení na kreativní a digitální komunikaci společnosti Orange se stala agentura Made by Vaculik, která střídá dosavadního partnera Elite Monday Lovers. Spolupráce s novou agenturou začne od 1. srpna, operátor jí svěřuje také vytvoření dlouhodobého a komplexního komunikačního konceptu, který má přinést i osvěžení komunikace.

„Tým Made by Vaculik se v rámci výběrového řízení skvěle vypořádal s náročným úkolem ukázat svůj pohled na dlouhodobou pozici Orange jako lídra na telekomunikačním trhu, rozpracovat jej pro jednotlivé komunikační kanály a převést do nového komunikačního konceptu,“ uvedl Pawel Galej, chief commercial officer B2C společnosti Orange, a dodal: „Chceme také poděkovat ostatním zúčastněným agenturám za čas a energii, které do těchto úkolů vložily. Jejich práce a prezentované výsledky nás přesvědčily, že na trhu je skutečně z čeho vybírat.“

Slovenského tendru roku se účastnilo pět agentur. Orange postupoval podle transparentních interních pravidel a doporučení férových tendrů Klubu reklamních agentur Slovenska. Součástí řízení byla také odměna ve formě skicovného pro agentury, které se zapojily.

„Vítězství v ‚tendru roku‘ je výzvou, do které se okamžitě pouštíme s velkou chutí. Při naplňování jeho vize využijeme nejen naše více než pětadvacetileté zkušenosti s mobilními operátory, ale také obrovský lidský potenciál a zkušenosti nashromážděné v současném agenturním týmu,“ uvedl k novému klientovi Juraj Vaculík, zakladatel a předseda představenstva agentury.

Ronald Lupták, jenž Made by Vaculik vede jako CEO od začátku letošního roku, ještě dodal: „Začínáme další úspěšnou kapitolu agentury. Vážíme si příležitosti spolupracovat s týmem Orange na dalším příběhu tak ikonické značky.“

Slovenský Orange dosud spolupracoval s agenturou Elite Monday Lovers, která vyhrála výběrové řízení v druhé polovině roku 2020 a vystřídala agenturu Wiktor Leo Burnett, s níž operátor spolupracoval více než dvacet let. „Rádi bychom poděkovali celému týmu Elite Monday Lovers za jejich obětavost a příjemnou spolupráci v uplynulých třech letech a také za krásné projekty, které jsme během tohoto období společně vytvořili. To vše v nelehkých podmínkách během pandemie,“ uvedl ještě Pawel Galej.

MAM_SOME_800x1068_cover-2025-21

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2025-21

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Odpovědnost
Beats for Love
úkolníček

MAM Exkluzivně v časopise

Hana Tran Phuong Tra
Tomáš Janča
GenZ a Golden Years
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

T-Mobile tendr rytiri 01_nový web-otvírák - 2025-05-13T164541
MAM Souboj spotů duben
Holba
Madlove ADC
T-Mobile tendr rytiri 01_nový web-otvírák - 2025-05-13T164541
MAM Souboj spotů duben
Holba
Madlove ADC