Slevomat má nové ředitele, Havlíčková odchází

Inspirační a zážitkový portál Slevomat má nové vedení. Dosavadní ředitelka Marie Havlíčková po šesti letech odchází z vedení firmy. Na pozici CEO ji od ledna nahradí Ladislav Veselý, který do Slevomatu nastoupil jako COO.

Havlíčková odchází z firmy z osobních důvodů, během jara očekává již druhý přírůstek do rodiny: “Primárně se teď chci věnovat rodině. S dvěma dětmi již není možné se naplno věnovat rodině a firmě zároveň. Jedno nebo druhé bych musela šidit a to nechci.”

Ladislav Veselý působí ve Slevomatu již rok. “Za tu dobu potvrdil, že má strategické myšlení a vidí věci z dlouhodobého hlediska. Navíc podporuje růst lidí a jejich vzdělávání,” vyzdvihla odcházející ředitelka. Na uvolněnou pozici COO, tedy provozního ředitele, se posune Kamil Hanzlík, dosavadní finanční ředitel. “Kamil je číselně orientovaný a bude mít na starosti denní operativu. Věřím, že tihle dva budou spolu dobře fungovat,” dodala Havlíčková s tím, že nového finančního ředitele firma teprve hledá.

Veselý v minulosti působil v Seznam.cz, kde začínal v roce 2011 jako produktový manažer video platformy Stream.cz a postupně se vypracoval na pozici ředitele divize. Pracoval na produktech jako například Mapy.cz, Email.cz, Seznam Televize a další. Kromě Seznamu zastával funkci produktového ředitele ve vydavatelství Economia.

Hanzlík působí ve Slevomatu od roku 2016, ze začátku se věnoval zejména zlepšení a nastavení funkčních procesů ve financích a spolupracoval na přípravě prodeje skupině Secret Escapes v roce 2017. Od roku 2018 působí ve firmě jako finanční ředitel skupiny Slevomat.

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover-2026-8

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Toužimáci
Glowing Speech Bubble on Pink Background
Ski gates with parallel slalom

MAM Exkluzivně v časopise

Samo Jaško 2
Kids playing video games on smart phone after school
Raul Baronetti na workshopu v Publicis Groupe v Praze
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Vodafone výročí
MARK BBDO
Leo Prague - Motion team
woo - logo
Vodafone výročí
MARK BBDO
Leo Prague - Motion team
woo - logo