Štěpán Zub, Mixit: letos plánujeme otevřít dva nové trhy

Mixit, český lídr v oblasti zdravých snídaní a snacků, slaví rekordní růst i přes výzvy globálního trhu. Jak se z malého startupu stal lovebrand s téměř miliardovým obratem?

Štěpán Zub, marketingový ředitel Mixitu, odhaluje, jak značka z malého dvoučlenného týmu v Česku vyrostla v globálního hráče na šesti trzích.

„Růst v minulém roce nás mile překvapil,“ sdílí Zub, přičemž zdůrazňuje klíčový podíl udržitelných obalů a investice do inovací. Pandemie vše změnila, ale Mixit se rychle adaptoval díky flexibilitě a kvalitní logistice.

Mixit staví na silné značce a úzkém propojení se zákazníky, kteří očekávají špičkovou kvalitu a udržitelnost.

„Máme ambici rozšířit sortiment a nabídnout více kategorií,“ dodává Zub.

S ambicí stát se součástí každodenního života zákazníků se Mixit zaměřuje nejen na zdravé snídaně, ale i na snacky a produkty odpovídající aktuálním trendům.

Jak Mixit dokázal rozšířit své působení na šesti trzích? Jaké inovace a trendy budou formovat budoucnost Mixitu?

Více se dočtete v článku, který vyšel v rámci vydání MAM 01/2025 a je dostupný pouze pro předplatitele.

Reklama
Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-14

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-14

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Jiří Jón ČSOB
a blue background with lines and networks illustration
6G sítě iStock

MAM Exkluzivně v časopise

Radek Novák
Plzeňský biskup Tomáš Holub
Pavel Stepan Konica Minolta
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Vajnerová Veronika
Untitled design (4)
Souboj spotů březen
ČSOB
Vajnerová Veronika