Reprezentovat je pro nás nejvíc, říká Staropramen ve fotbalové kampani

S nadcházejícím evropským šampionátem přichází pivní značka s novou kampaní, jejími hrdiny jsou herec Hynek Čermák, sládek Jan Špaček a trenér Jaroslav Šilhavý.

Staropramen v rámci kampaně k fotbalovému Euru pracuje se třemi výraznými osobnostmi: Hynkem Čermákem, již tradiční tváří smíchovského pivovaru, Jaroslavem Šilhavým, trenérem české fotbalové reprezentace a sládkem Janem Špačkem.

„Prostřednictvím kampaně Reprezentovat je pro nás nejvíc odkazujeme na poctivé řemeslo, píli a důslednost, které vedou k co nejlepšímu výsledku. To všechno jsou vlastnosti spojující naše hrdiny, kteří se stali tvářemi této kampaně,“ říká o kampani David Šeberle, senior brand manažer značky Staropramen.

Trojice hrdinů se divákům představí v televizním spotu, na němž pracovala agentura Yinachi, produkce se ujala Creative Embassy a režii měl pod palcem Luboš Vacke.

Šeberle kampaň zmiňoval už ve svém nedávném rozhovoru pro Marketing & Media, kdy přiblížil, že je plánována na květen až červenec v době Mistrovství Evropy ve fotbale. „Vedle klasické kampaně pro televizi a online prostředí je součástí i nový formát, vzniká ve spolupráci s ČT Sport. Chceme být pozitivní,“ řekl tehdy pro MAM.

Kampaň poběží také ve venkovním a v online prostředí, zejména na sociálních sítích. Projekt „Reprezentovat je pro nás nejvíc“ se promítne rovněž do aktivit v obchodech, hospodách a restauracích. Spotřebitelská promoce s mottem: „Spolu za výhrou“ poběží od 1. června až do konce šampionátu.

„Mechanika soutěže je jednoduchá. V obchodech stačí kupovat piva Staropramen, Smíchov, Jedenáctka nebo Ležák ve speciální fotbalové edici a sbírat kódy z plechovek a lahví. V hospodách a restauracích se konzumenti do soutěže mohou zapojit po zakoupení dvou čepovaných piv Staropramen,“ uvádí David Šeberle. Mezi výhrami jsou OLED TV, dresy podepsané reprezentanty a další ceny.

Reklama
MAM_SOME_800x1068_cover_2026-17

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

Ipsos

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

MAM_SOME_800x1068_cover_2026-17

Týdně vám přinášíme exkluzivní obsah z oboru a shrnujeme pro vás to podstatné. Staňte se součástí komunity, která nepřestává hledat cesty, jak lépe a efektivněji komunikovat.

MAM Téma čísla

Hejt není názor
silnice_zdroj- @ZZS_SCK
Klára Blažková Alza

MAM Exkluzivně v časopise

Poljakov Nikita_foto Szkanderová-2
Recycling Products Concept. Organic Cotton Recycled Cloth. Zero Waste Materials. Environment Care, Reuse, Renewable for Sustainable Lifestyle
Jitka Pánek Jurková
Ipsos

MAM Další zajímavé čtení

Ondřej Hubatka Mineli
CS Wolt Plzeň_hlavní obrázek
Souboj spotů březen
ČSOB
Ondřej Hubatka Mineli
CS Wolt Plzeň_hlavní obrázek
Souboj spotů březen
ČSOB